מגדירים את עתיד האבטחה שלך

חדשנות מובילה ליצירת פתרונות אבטחה המותאמים לצרכים שלך

Beyond DT Wired

Beyond DT הוא הדור הבא של גלאי החוץ, בעל עיצוב מודרני ומיוחד. גלאי ה- Beyond הוא הפתרון המושלם עבור בתים פרטיים, אתרים מרוחקים ואזורים תעשייתיים.

קרא עוד

VUPoint P2P - וידאו בזמן האירוע ישירות לטלפון החכם שלך

בין אם אתה נמצא קרוב או רחוק, עכשיו אתה יכול להיות במעקב מתמיד על מה שקורה בביתך הפרטי ובבית העסק שלך, על ידי התקנת VUpoint- מצלמות IP פנימיות וחיצוניות. במקרה של אזעקה, תקבל הודעה בזמן אמת עם קטעי וידאו או תמונות סטילס של הבית שלך, ישירות אל הטלפון החכם שלך, כך שתוכל להחליט אם וכיצד להגיב.

קרא עוד

iRISCO - אפליקציית האבטחה הטובה בעולם

באפשרותך ליהנות משליטה מלאה על האבטחה, ועל בטיחות התכולה הביתית שלך- ישירות מאפליקציה אינטואיטיבית אחת, מכל מקום שבו אתה נמצא במהלך היום. היישום iRISCO smartphone מספק לך שליטה נוחה על ניהול חייך הכולל.

קרא עוד

iRISCO Smartphone App- Hebrew

הבית החכם של ריסקו - הבחירה הנכונה בשבילך

נהל את החיים שלך בצורה חכמה, עם פתרון ביתי במחיר סביר עבור נוחות מוחלטת ושקט נפשי. פתרון המשלב בית חכם, אבטחה מקצועית, ניטור וידאו עם טכנולוגיה קלה לשימוש.
קבל את החבילה המלאה של חיסכון באנרגיה וחסכון בעלויות עם בקרת טמפרטורה חכמה. גישה חכמה לנעילת מנעולים ביתיים ודלתות המחסן, שליטה על תאורה, תריסים, מכשירי חשמל - כולם מנוהלים מתוך יישום חכם, אינטואיטיבי אחד!

קרא עוד

הגיע הזמן לקדם את עסקייך עם כוכבי RISCO

בחר ב RISCO ואנו נעזור לך לשפר בו זמנית את יכולותייך עם קורסי הכשרה מיוחדים,קנה מוצרי ריסקו ותוכל לקדם את העסק שלך באמצעות כלים שיווקיים שיעזרו לך לחשוף
את העסק שלך ללקוחות חדשים. לשם כך, החל לסרוק מוצרים, לאסוף כוכבים ולהרוויח.

קרא עוד

מערכות האבטחה המתקדמות ביותר שלנו כוללות פתרונות קוויים, אלחוטיים ובנוסף גם היברידים המיועדים לכל יישום של עד 512 אזורים, המותאמים לצרכי האבטחה של המגזר המסחרי, התעשייתי והביתי, ומבטיחים שתוכל להציע הצעה מנצחת ללקוחותיך - בכל מקום בכל זמן.

CommPact מערכת אבטחה - חכמה, אינטראקטיבית ואלחוטית

CommPact היא מערכת האזעקה האלחוטית המתקדמת ביותר מבית ריסקו עם אימות אזעקה באמצעות וידאו מערכת CommPact הינה מערכת אזעקה מקצועית, המציעה הרבה יותר מכל מערכת אחרת.

קרא עוד

הפתרון ההיברידי המקצועי עבור בתים ועסקים קטנים LightSYS™2

LightSYS ™ 2 היא מערכת אבטחה היברידית, מקצועית המיועדת לשוק ה- SMB הכוללת גמישות מלאה, מגוון רחב של אפשרויות תקשורת ושילוב בלתי מוגבל של התקנות חוטית, אלחוטית ובנוסף התקנות RISCO Bus.

קרא עוד

ProSYS™ Plus - פלטפורמה אחת עבור כל היישומים שלך

ProSYS™ Plus היא מערכת G3 היברידית, מהפכנית המיועדת למגזר המסחרי התומך בהתקנים חוטיים, אלחוטיים ו- RISCO Bus installations עד 512 אזורים, כל זאת יחד עם מנגנון רישוי ייחודי בכדי לאפשר גמישות מלאה.

קרא עוד